Coördinatie/Leiders/Trainers: ZAT.-VOETBAL (Jeugd + Vr1) 

Functie Teams                    Naam                                  Voornaam Email Tel.nr. Vast: Tel.nr. Mobiel:
ALGEMEEN:            
Jeugd Coördinatie:

Jeugdcommissie (JC)

Wedstrijdsecretaris-ZATERDAGVOETBAL (incl. senioren = VR1)

Horst ter, Diny dinythorst@kpnmail.nl 0561-477632 06-39465889
 

Training/Aanspreekpunt/pupil v/d week

Braad, Angelique w.braad@home.nl   06-42422253
  Algemeen JC-lid Meijer, Jarno jarno-meijer010@hotmail.com   06-27651064
  Administratie,  en nieuwe jeugdleden Bakker Peter famp.bakker@hotmail.com   06-21908182
             
ZATERDAG-SENIOREN:            
    VR1          
Leider(s):   Schoonhoven, Riane  schoonhovenriane@gmal.com      --  06-13626548
    Boer de, Henk  henjdeboer@kpnplanet.nl      --  06-13222059
Trainer(s)   Jong de Marcel m.dejong20@gmail.com


0561-452173
0653599214
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    20.00u - 21.15u
Do: 20.00u - 21.15u
       
Kledingsponsor(en):  DA Margo          
             
ZATERDAG-JEUGD:            
   MO19-1          
Leider(s):   Meijerink, Hans  
   
             
Trainer(s):   Büttner Tobias       
    Noort van,  Carlo      
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    19.30u - 20.45u
Do: 20.00u - 21.15u
       
             
  JO19-1          
Leider(s):   Braad, Klaas      
Trainer(s):   Braad, Klaas      
    Luchtmeijer, Robbert      
    Trox, Jelmer      
Trainingsdagen en -tijden   

Ma:    19.30u - 21.00u
Woe: 19.30u - 20.45u

 

       
             
  JO17-1           
Leider(s):   Pit, Jan      
Trainer(s):   Palm de, Gerard      
    Pit,        
Trainingsdagen en -tijden    Ma: 19.30u - 21.00u (Blesse)
Woe: 19.30u - 21.00u
       
             
   JO15-1          
Leider(s):   Rita Boltjes        
    Mariët Jansen        
 Trainers    Folkert Postma        
    Albert de Hoop         
    Henk Prins         
Trainingsdagen en -tijden    Di:    18.30u - 19.30u
Do:   19.30u - 20.30u
       
             
  MO15-1          
Leider(s):            
Trainer(s):   Boltjes, Kirsten  
   
    Braad, Angelique  
   
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    19.30u - 21.00u
Do:   18.30u - 19.30u
       
             
  JO13-1          
Leider(s):   Beugelink, Jennifer      
    Beugelink, Jaco      
Trainer(s):   Borst, Christian      
   

Meijerink,

Dekker,

 Nicole

Lotte

     
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    18.30u - 19.30u
Do:   18.30u - 19.30u
       
             
  JO12-1          
Leider(s):   Wagt, Gert      
Trainer(s):   Duetz, Abe      
   

Dekker,

Oud,

Bjorn

Tim

     
Trainingsdagen en -tijden:    Di:    18.30u - 19.30u
Do:   18.30u - 19.30u
 
       
             
  MO11-1          
Leider(s):   Cats, Jurjen  
   
Trainer(s):   Cats, Jurjen  
   
    Wagt de, Lian      
Trainingsdagen en -tijden:   Di:    18.30u - 19.30u
Do:   18.30u - 19.30u
 
       
             
  JO11-1          
Leider(s):   Schade, Arnold  
   
Trainer(s):   Nijmeijer, Peter      
    Hubers, Hans      
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    18.30u - 19.30u
Woe:   18.15u - 19.15u
 
       
             
   JO10-2          
Leider(s):   Nieuwenhuis, Marie-José  
   
    Nijenhuis, Nanka      
Trainer(s):   Boltjes, Kirsten      
    Nieuwenhuis, Marie-José  
   
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    18.15u - 19.15u
Woe:   18.15u - 19.15u
 
       
             
   JO10-1          
Leider(s):   Verra, Dennis  
   
Trainer(s):   Schade, Arnold      
    Verra, Dennis  
   
Trainingsdagen en -tijden:   Ma:    18.15u - 19.15u
Woe:   18.15u - 19.15u
 
       
Kledingsponsor(en):            
             
   JO9-1          
Leider:   Rijswijk van Mark  
   
Trainer(s):   Rijswijk van Mark  
   
Trainingsdagen en tijden:   Ma:    18.15u - 19.15u
Woe:   18.15u - 19.15u
 

       
             
   JO9-2          
Leider:            
Trainer(s):   Wal van der, Ronald      
Trainingsdagen en tijden:   Ma: 18.15u - 19.15u        
             
   JO8-1          
Leider:   Valk van der, Deborah      
Trainer(s):   Fleer, André      
Assistent trainer   Brandenbrug, Mart      
 Trainingsdagen en tijden:    Di: 18.15u - 19.15u         
             
Keeperstrainers: Keepers Brandsma (jeugd) Wiebo  
   
             
Trainingsdagen en -tijden:  Jeugd Do 18.30u. - 20.00u.