Uitslagen Snertloop Oldemarkt 2017

Onder winterse omstandigheden vond de jaarlijkse Snertloop van Oldemarkt plaats. Regen en sneeuw hadden ervoor gezorgd dat het parcours zwaar was, maar tijdens de loop scheen gelukkig de zon. De snertloopcommissie wil bij dezen alle vrijwilligers enorm bedanken voor hun inzet. De aanmoedigingen onderweg hebben de lopers goed gedaan. Hierbij de tijden van alle lopers per afstand.

1,6 kilometer

Naam Achternaam Plaats Leeftijd Tijd
Dion Bijkerk Ijsselham 8 10:02
Stijn Jonker Wolvega 8 10:03
Bastiaan Visscher Tuk 11 10:04
Tristan Oosterga Oldemarkt 7 10:27
Fedde Schade Oldemarkt 6 12:23
Niek Damhuis Oldemarkt 7 12:24
Siemen Schade Oldemarkt 5 17:59

 

5 kilometer dames

Voornaam Achternaam Plaats Leeftijd Tijd
Femke Schoonhoven Oldemarkt 15 31:16:00
Carise Kraak Oldemarkt 14 31:16:00
Kristien Borg Wolvega 26 31:18:00
Annemiek Scheltinga Oldemarkt 36 32:31:00
Lian Wagt d. Oldemarkt 15 33:44:00
Daniëlle Dekker Oldemarkt 13 33:46:00
Lisa Boer d. Ossenzijl 15 33:54:00
Martine Galen Oldemarkt 26 35:26:00
Rina Fleer Oldemarkt 34 36:24:00
Danique Pit Oldemarkt 15
Door Veen t. Oldemarkt 12
Bo Bos Oldemarkt 14
Nicole Meijerink Oldemarkt 14

 

5 kilometer heren

Voornaam Achternaam Plaats Leeftijd Tijd
Wesley Veenstra Ossenzijl 25 22:35:00
Jesse Schokker Oldemarkt 12 23:21:00
Maxwell Meulen Oldemarkt 12 26:05:00
Sem Veen t. Oldemarkt 12 26:06:00
Bas Timmerman Oldemarkt 15 26:07:00
Joran Tietema Oldemarkt 16 26:09:00
Maikel Dekker Paasloo 34 26:10:00
Leon Valentic Oldemarkt 17 26:38:00
Jorrid Minnema Oldemarkt 17 26:46:00
Zodi Bakker Blesdijke 16 26:48:00
Alko Bijkerk Oldemarkt 48 27:14:00
Wout Bij Oldemarkt 11 27:26:00
Wiebe Ypinga Oldemarkt 33 27:46:00
Jules Meijerink Oldemarkt 60 27:52:00
Sjoerd Veen v.d. Oldemarkt 39 27:54:00
Jorn Bus Paasloo 15 28:02:00
Johan Pompstra Oldemarkt 15 28:06:00
Stijn Maat Oldemarkt 12 28:25:00
Robin Boer d. Ossenzijl 11 28:40:00
Jelte Bos Oldemarkt 12 29:02:00
Zico Bakker Blesdijke 18 29:04:00
Hans Bult Oldemarkt 43 29:21:00
Giel Schuttebelt Oldemarkt 17 29:22:00
Geert Boer d. Paasloo 51 29:36:00
Klaas Pompstra Oldemarkt 53 29:37:00
Wiebo Brandsma Oldemarkt 41 29:49:00
Remco Trox Oldemarkt 17 29:50:00
Tjeerd Lange d. Oldemarkt 37 30:03:00
Wilfred Koers Oldemarkt 45 30:06:00
Cor Veer v.d. Oldemarkt 24 30:15:00
Mike Braad Oldemarkt 12 30:21:00
Jisse Schootstra Ijsselham 12 30:44:00
Rik Besselse Oldemarkt 11 30:47:00
Melroy Buijs Oldemarkt 12 30:48:00
Laurens Hoorn v. Paasloo 22 31:36:00
Piet Govert Buiten v. Ijsselham 17 31:37:00
Remco Sloot Oldemarkt 12 32:17:00
Patrick Berghuijs Oldemarkt 23 32:24:00
Tycho Vlugt Oldemarkt 12 32:30:00
Rick Rozema Oldemarkt 10 32:39:00
Brian Pit Oldemarkt 10 32:42:00
Michel Bult Oldemarkt 11 32:43:00
Wouter Veen v.d. Oldemarkt 11 33:45:00
Niek Weemstra Paasloo 23 33:48:00
Pascal Graaf d. Oldemarkt 20 33:53:00
Erick Groen Oldemarkt 42 34:55:00
Sven Noeverman Oldemarkt 13 35:56:00
Abe Duetz Oldemarkt 14 36:07:00
Djim Steenbeek Blesdijke 15 36:08:00

 

10 kilometer dames

Voornaam Achternaam Plaats Leeftijd Tijd
Marije Berge t. Steggerda 26 57:38
Annemieke Vreken Haarlem 51 58:29
Janine Damhuis Oldemarkt 36 1:00:14
Aline Kleine Paasloo 11 1:01:22
Gemma Borg Oldemarkt 23 1:02:03
Trienke Elshof Oldetrijne 49 1:02:03
Marianne Elshof Oldetrijne 23 1:02:03
Riki Creemers Ossenzijl 57 1:04:07
Bernedine Hakvoort Oldemarkt 36 1:07:41
Anke Jong d. Tirns 51 1:11:32
Aniek Pieterson Oldemarkt 14
Sydney Veen t. Oldemarkt 14

 

10 kilometer heren

Voornaam Achternaam Plaats Leeftijd Tijd
Dennis Brandenburg Steenwijk 36 45:16:00
Johan Fleer Paasloo 31 45:53:00
Mark Wolters Paasloo 25 46:10:00
Hidde Weemstra Paasloo 25 47:25:00
Michel Vaart v.d. Oldemarkt 23 47:25:00
Jurjen Weemstra Utrecht 30 48:08:00
René Bos Ijsselham 47 49:18:00
Jisse Bos Ijsselham 18 50:41:00
Wessel Pit Oldemarkt 18 50:42:00
Jelmer Trox Oldemarkt 20 51:37:00
André Bus Paasloo 52 51:45:00
Folkert Postma Paasloo 26 52:57:00
Dave Schokker Oldemarkt 46 53:03:00
Twan Flokstra Paasloo 25 53:09:00
Wouter Nijhof Utrecht 30 53:21:00
Alwin Wagt d. Oldemarkt 13 55:28:00
Niels Rozema Oldemarkt 14 55:30:00
Klaas Braad Oldemarkt 19 57:18:00
Jarno Meijer Blesdijke 20 58:46:00
Casper Evers Haarlem 51 1:04:55:00
Christiaan Verbeek Oldemarkt 27 1:07:17:00
René Dijk v. Groningen 32 1:09:22:00

Volgende wedstrijd

Kalender/Agenda

 

 

Jeugdtoernooi zaalvoetbal Oldemarkt

do 28 dec en vr 5 jan 

 

Overig:

Woe/Don. 2 & 3 Mei '18  Schalke 04 Auf Tournee

ma 5 mrt, ma 9 april, ma 7 mei Cursus verenigingsscheidsrechter (19u tot 22u)

 

 

5 mrt-9 april-7 mei

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter