Indeling 2016/2017 senioren

De indeling bij meer lezen.

 

Selectie

 

 

 

 

 

 

             

 

1e

 

 

2e

 

 

3e elftal

 

 

 

4e

 

 

 Keeper(s)  

Willem Janssen

 

 

 

 

Mathijs Hof    

 

Frank Veenstra

 

 

Lennard Hof

 

 

 

 

 

 

 

Andre Fleer

 

 

     

 

 

 

     

 

   

 

 Spelers

Johan Fleer

 

Marco Limburg

 

Albert Brink

 

 

Marcel Leijtens

 

 

Tim Smit

   

Michel vd Vaart

 

Machiel Dekker

 

 

Klaas Oosterveld

 

 

Melvin Smit

 

Mathijs Poortland

 

Alfred Hof

   

 

Hans Veenstra

 

 

Folkert Postma

 

Patrick Pieterson

 

Pieter Hogeterp

 

 

Jeroen Haverkate

 

 

Twan Flokstra

 

Koen Thomas

 

KJ Lukkes

   

 

Jelmer Muis

 

 

Hidde Weemstra

 

Wesley Veenstra

 

Philip Minnema

 

 

Sander van Zwieten

 

 

Maurice de Graaf

 

Patrick Baas

 

Kees Oosterveld

 

 

Patrick Berghuis

 

 

Wilco Tammens

 

Richard Baas

 

Martijn Rooks

 

 

André Bus

 

 

 

Marco Fakkert

 

Niek Weemstra

 

Martijn Onstwedder

 

 

Esly Bosscha

 

 

Toon Flokstra

 

Wout Damhuis

 

Martijn Prins

 

 

Johnny Borg

 

 

 

Yannick Mulder

 

Niels Wolters

 

Mathijs Hof

 

 

Wilian Pastma

 

 

Marc Wolters

 

Bjorn Wolters

 

Davor Valentic

 

 

Robin Meijerink

 

 

Jelmer Trox

 

Rick Voulon

 

Richard Mulder

 

 

Rick Meijerink

 

 

Pascal de Graaf

 

Quintijn Canoy

 

Ronald vd Wal

 

 

Harwin Braad

 

 

Klaas Braad

 

 Jisse Bos

 

 

Jan vd Vegt

 

 

Jur Dijkman

 

 

Jarno Meijer

 

 Jos Froklage

 

 

Peter Nijmeijer

 

 

Frank Kleinsmit

 

 

Kevin Postma

 

 

 

 

Henk Meijerink

 

 

Hilco Wallinga

 

 

     

 

 

 

Tjeerd de Lange

 

 

Jan Pieter vd Vegt

 

 

     

 

 

 

Edwin Timmerman

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Robbert Luchtmeijer

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Tiemen Jongschaap

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Teunis Bakker

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Berend Dekker

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Henk Amoraal

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Abel Oosterveld

 

 

   

 

 

     

 

 

 

Sjoerd vd Veen

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Trainer

Ronald Bosma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leiders:

vacature

 

 

Joran Huisman

 

Alfred Hof

 

 

 

Johnny Borg

 

 

 

 

 

 

Wilfred Veenstra

 

Henk Meijerink

 

 

André Bus

 

 

 

Kalender/Agenda

 

 

Jeugdtoernooi zaalvoetbal Oldemarkt

do 28 dec en vr 5 jan 

 

Overig:

Woe/Don. 2 & 3 Mei '18  Schalke 04 Auf Tournee

ma 5 mrt, ma 9 april, ma 7 mei Cursus verenigingsscheidsrechter (19u tot 22u)

 

 

5 mrt-9 april-7 mei

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter