Functie Teams Naam Voornaam Email Tel.nr. Vast: Tel.nr. Mobiel:
Senioren            
Senioren   Coördinatie: 1e/2e/3e/4e/35+HR,35+VR Huisman Joran j-huisman@home.nl 0561-451940 06-51427435
             
    Meijerink Henk hmmeijerink@gmail.com 0561-615810 06-55180641
   

Dolstra

Jaap jaap-dolstra@kpnplanet.nl 0561-477632 06-81419745
Leider(s): 1e (=   selectie) Braad Bouke bouke.braad@home.nl 0561-451885 06-15689727
Trainer(s): Trainer/coach Bosma Ronald bosmar5@hotmail.com     06-18892901
Trainingsdagen   en -tijden:   dinsdag; 19.30u. - 21.00u. en vrijdag; 20.00u - 21.30u        
Kledingsponsor(en):   Toyota van der Linde, Bijzonderdruk        
Leider(s): 2e (=   selectie) Veenstra Wilfred wilfred.veenstra@tele2.nl 0561-477425 06-30479661
    Huisman Joran j-huisman@home.nl 0561-451940 06-51427435
Trainer(s): Trainer(s) Jong de Marcel m.dejong20@gmail.com 0561-452173 06-53599214
    Hagen Gerard hagen@solcon.nl 0561-764020 06-10527219
Trainingsdagen   en -tijden:   dinssdag; 19.30u. -   21.00u. en vrijdag; 20.00u - 21.30u        
Kledingsponsor(en):   Gerard Hagen Administratiekantoor        
Leider(s): 3e (=   selectie) Borg Johnny johnnyborg@hotmail.com ?? 06-57312354
    Kleinsmit Frank frankkleinsmit@gmail.com ?? 06-53488081
   Schaduwleider Veenstra Hans hansdapnop@gmail.com  0561-452209 06-12671864
             
Trainer(s): Vacant Vacant Vacant Vacant Vacant Vacant
             
Trainingsdagen   en -tijden:   woensdag; 19.30u. -   21.00u. en vrijdag; 20.00u - 21.00u        
Kledingsponsor(en):   Restaurant 't Binnenhof        
Leider(s): 4e (=   selectie) Hof Alfred alfred@hofmechanisatie.nl 0561-451393 06-51299371
    Vegt van de,  Jan  l_tenberge_@hotmail.com      ?? 06-52162998
    Bus André abpaasloo@live.nl 0561-450655 06-51733513
             
    Hof Mathijs mathijshof@hotmail.com 0561-452278 06-14394121
             
Trainingsdagen   en -tijden:   vrijdag; 20.00u -   21.00u.        
Kledingsponsor(en):   Gerard Hagen Administratiekantoor        
Leider(s): Heren 35+ Groen Erick margreet.groen@ziggo.nl 0561-451117 06-52252090
    Meijerink Henk hmmmeijerink@gmail.com 0561-615810 06-55180641
Trainingsdagen   en -tijden:   vrijdag; 20.00u -   21.30u.        
Kledingsponsor(en):   Conrad - Stanen        
Leider(s): Vr1 (± 35+) Joustra-Oud Melanie m.joustra-oud12@outlook.com 0561-850641 06-10306424
  Schaduwleider Meer, van der Tanja tanja1805@hotmail.nl 
0561-450655 06-20404943
Trainingsdagen   en -tijden:   vrijdag; 19.00u -   20.00u.        
Kledingsponsor(en):   DA Margo        

 

X