Functie Teams Naam Voornaam Email Tel.nr. Vast: Tel.nr. Mobiel:
Junioren            
Jeugd Coördinatie: Jeugdcommissie (JC) Horst, ter Diny dinythorst@kpnmail.nl 0561-477632 06-39465889
    Braad Angelique w.braad@home.nl   06-42422253
    Meijer Jarno jarno-meijer010@hotmail.com   06-27651064
    Besselse Ralf  rbesselse31@kpnmail.com  0561-452287  06-11754097
             

 

           
   JO19-1          
Leider(s):   Seizoen 2018-2019 geen JO19 bij FC Oldemarkt. Spelers Oldemarkt spelen bij SV Steenwijkerwold.        
             
  JO17-1          
Leider(s):   Braad Klaas klaasoldemarkt@hotmail.com   06-13483951
Trainer(s):   Braad Klaas klaasoldemarkt@hotmail.com
  06-13483951
    Groen

Erick

margreet.groen@ziggo.nl   06-52252090
Trainingsdagen en -tijden    Maandag: 19:30u - 21:00u Donderdag: 19.30u - 20.45u        
Kledingsponsor(en):  

Witmus Sport

       
             
    VR1          
Leider(s):   Meijerink Hans hjmontage@hetnet.nl  0561-452538 06-51619978
    Boer, de Henk henjdeboer@kpnplanet.nl    06-13222059
Trainer(s)   Jong, de Marcel m.dejong20@gmail.com
  06-53599214
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag: 20.00u - 21.15u
Donderdag: 20.00u - 21.15u
       
Kledingsponsor(en):            
             
   JO15-1          
Leider(s):   Bult Hans hanskarla@hetnet.nl   06-14956482
    Boer, de Jeannet jeanetdB2306@gmail.com   06-12549530
Trainer(s):   Graaf, de Maurice

mauricedegraaf1993@live.nl 

  06-19899428
    Noort, van Carlo carolas@home.nl    06-22781720
Trainingsdagen en -tijden:   Dinsdag; 18.30u. - 19:30u Donderdag; 19.30u - 20.30u        
             
   MO17-1          
Leider(s):   Milinovsky Pavel info@pmdienstverlening.nl   06-47964508
    Meulenkamp Harm Anne harmmeulenkamp@hotmail.com   06-22810575
    Dekker Machiel m.dekker79@kpnplanet.nl   06 - 54203782
Trainer(s):   Van der Vegt Wouter woutorski@hotmail.com   06-10759792
    Milinovsky Pavel info@pmdienstverlening.nl    06-47964508
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag; 19.30u. - 20.45u Donderdag; 19.30u - 20.45u        
Kledingsponsor(en):   Dexter Birdfarm        
             
             
Pupillen            
Jeugd Coördinatie: Jeugdcommissie (JC) Horst, ter Diny dinythorst@kpnmail.nl 0561-477632 06-39465889
    Braad Angelique w.braad@home.nl   06-42422253
    Meijer Jarno jarno-meijer010@hotmail.com   06-27651064
    Besselse Ralf rbesselse31@kpnmail.com  0561-452287 06-13757776
             
Leider(s): JO13-1 Oosterveld Abel

oosterveld27@gmail.com

  06-53129169
Trainer(s):   Prins Henk simoneenhenk@hotmail.com   06-37657499
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag; 19:00u. - 20:00u. Donderdag; 19.00u. - 20.00u.        
Kledingsponsor(en):            
             
Leider(s): JO12-1 La Faille Michel michel_la_faille@hotmail.com   06-11387041
    Jansen Mariët info@mjh-advies.nl    06-20104555
Trainer(s):   Jong, de Stijn stijndejong20@gmail.com    06-47871772
    Jansen Mariët info@mjh-advies.nl    06-20104555
Trainingsdagen en - tijden:   Dinsdag; 18.30u. - 19.30u. Donderdag; 18.15u. - 19.15u.        
Kledingsponsor(en):            
             
   JO11-1          
Leider(s):   Beugelink Jennifer hj.beugelink@ziggo.nl    06-10197205
    Beugelink Jaco Beugelink54e@home.nl   06-11618995
Trainer(s):   Fleer Andre andrefleer@hotmail.com    06-14064764
    Meijerink Nicole nicolemeijerink12@outlook.com   06-28691579
    Dekker Lotte lottedekker03@icloud.com   06-13057214
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag: 18.15u. - 19.15u. Donderdag: 18.15u. - 19.15u.        
Kledingsponsor(en):            
             
  JO11-2G          
Leider(s):   Oosterveld Richard richardmargriet@home.nl
  06-13505135
Trainer(s):   Braad Angelique w.braad@home.nl   06-42422253
    Hoop, de Albert send2albert4@hotmail.com    06-11914425
Trainingsdagen en -tijden:   Dinsdag: 18.30u. - 19.30u. Donderdag: 18.00u. - 19.00u.        
Kledingsponsor(en):            
             
  JO10-1          
Leider(s):   Wagt, de Gert gertdewagt@zonnet.nl    06-22294470
Trainer(s):   Wagt, de Lian liandewagt@ziggo.nl    06-31383819
    Duetz Abe abe.duetz@bdpro.nl    06-21164237
    Oud Tim Testvodafonesteenwijk@gmail.com    06-55517657
Trainingsdagen en -tijden:   Dinsdag: 18.15u - 19.15u Donderdag: 18.15u - 19.15u
       
Kledingsponsor(en):            
             
   JO9-1          
Leider(s):   Schade Arnold arnold_schade@hotmail.com    06-48130026
Trainer(s):   Nijmeijer Peter peternijmeijer12@hotmail.com    06-29575588
    Schokker Jesse jesseschokker2004@gmail.com    06-12296636
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag: 18.00u - 19.00u Woensdag: 18.00u - 19.00u        
Kledingsponsor(en):            
             
   JO9-2G          
Leider(s):   Vegt, van der Jan l_ten_berge@hotmail.com    06-52162998
Trainer(s):   Vegt, van der Jan l_ten_berge@hotmail.com    06-52162998
    Lange, de Tjeerd tjeerdenjolanda@home.nl    06-42999639
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag: 18.00u - 19.00u Woensdag: 18.00u - 19.00u        
Kledingsponsor(en):            
             
  JO8-1           
Leider(s):   Verra Dennis verra.d@home.nl    06-53460528
Trainer(s):   Verra Dennis verra.d@home.nl    06-53460528
    Veen, ten Sem tenveensem@gmail.com    06-24752308
Trainingsdagen en -tijden:   Maandag: 18.00u - 19.00u Woensdag: 18.00u - 19.00u        
Kledingsponsor(en):            
             
   JO8-2G          
Leider:   Brandsma Wiebo wiebo@weidekamp.nl    06-22335187
Trainer(s):   Brandsma Wiebo wiebo@weidekamp.nl    06-22335187
Trainingsdagen en tijden:   Maandag: 18.00u - 19.00u        
             
             
Keeperstrainers: Keepers Brandsma (jeugd) Wiebo     06-22335187
             
Trainingsdagen en -tijden:  Jeugd Dinsdag 18.30u. - 20.00u.        
             
             
Bestuur F.C. Oldemarkt Functie: Naam: Voornaam: Email: Tel.nr. Vast Tel.nr. Mobiel
             
Dagelijks Bestuur (DB): Voorzitter Bus André abpaasloo@live.nl 0561-450655 06-51733513
  Secretaris / Wedstr.secr. Sen. Schokker Tobi secretaris@fcoldemarkt.nl 0561-451412 06-15277165
  Penningmeester Veenstra Hans hansdapnop@gmail.com      -- 06-12671864
Algemeen bestuur JC / Wedstr. Secr. Jeugd Horst, ter Diny dinythorst@kpnmail.nl 0561-477632 06-39465889
Algemeen bestuur   Bakker Jeannet jeannetbakker@hotmail.nl 0561-452804 06-27519294
Algemeen bestuur Ledenadministratie Bijker Jan elliedamhuis@home.nl 0561-452542 06-24836345
             
             

Scheidsrechters-Coördinatie:

 
Scheidsrechter coordinator Minnema Philip philip.minnema@hotmail.com 0561-451212 06-23626898